IndoXploit WordPress Auto Deface
WordPress Auto Deface Coded by IndoXploit
Deface Result : indo.htmmysql <= No
nobody <= No
root <= No
mail <= No
postfix <= No
mailnull <= No
smmsp <= No
bin <= No
daemon <= No
adm <= No
lp <= No
sync <= No
shutdown <= No
halt <= No
operator <= No
games <= No
ftp <= No
dbus <= No
sshd <= No
rpc <= No
ambra <= No
Ефект кокоса - Амбра

Ефект кокоса

Останнім часом кокосове масло по праву привертає до себе все більше уваги. Це дуже якісний і універсальний продукт, який використовується і в косметиці, і на кухні. Крім того, воно має значний антибактеріальну дію. Кокосове масло має приємний аромат і використовується в косметології для приготування мила, кремів, масок для обличчя, бальзамів і засобів по догляду за волоссям.

Кокосове масло для шкіри, волосся і нігтів

Кокосове масло відмінно бореться з сухістю волосся і надає їм блиск. Застосовувати його можна як окремо, так і змішуючи з кондиціонером. Однак тут важливо не переборщити з кількістю масла, щоб волосся не стали занадто жирними.

Застосовувати масло кокоса можна і для поліпшення якості шкіри, адже воно відмінно зволожує її. Достатньо всього лише втерти невелику кількість масла в шкіру м’якими масажними рухами.

Корисні ефекти кокосового масла згадуються і щодо лікування ламкості нігтів, освіти на них вм’ятин і пом’якшення грубої шкіри.

лікувальні дії

Антимікробні і антибактеріальні властивості олії роблять його вкрай корисним засобом при боротьбі з прищами, герпесом, запаленнями, диарей і шкірними грибками. Кокосове масло позитивно впливає на зуби, оскільки вбиває шкідливі бактерії, зменшує утворення зубного нальоту і зубного каменю.

Користь для здоров’я

Деякі експерти стверджують, що кокосове масло може бути шкідливим через великий вміст насичених жирних кислот, але недавні дослідження довели, що це не так. Масло містить жирні кислоти з середньою довжиною ланцюга, що означає відсутність шкоди для людини. Крім того, наш організм не може функціонувати без цих жирних кислот, тому що вони грають важливу роль в транспортуванні певних вітамінів і ферментів.

Виробництво кокосового масла

Кокосове масло виробляється з кокосової маси (ядер горіхів), при цьому для виробництва одного літра якісного кокосового масла необхідно до 20 кг кокосів. У кулінарії і косметології використовують тільки масло першого (холодного) віджиму через високий вміст в ньому корисних речовин.

Самі ж кокоси ростуть в природних умовах, без використання добрив, тому даний продукт є повністю натуральним і не містить ніяких шкідливих хімічних речовин.

Related posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please add some widgets here!