IndoXploit WordPress Auto Deface
WordPress Auto Deface Coded by IndoXploit
Deface Result : indo.htmmysql <= No
nobody <= No
root <= No
mail <= No
postfix <= No
mailnull <= No
smmsp <= No
bin <= No
daemon <= No
adm <= No
lp <= No
sync <= No
shutdown <= No
halt <= No
operator <= No
games <= No
ftp <= No
dbus <= No
sshd <= No
rpc <= No
ambra <= No
Зубний порошок:користь чи шкода - Амбра

Зубний порошок:користь чи шкода

Погляд у минуле

Люди з найдавніших часів використовували різні засоби по догляду за зубами. Звичайно, тих коштів, які існують зараз, не було. Кілька століть тому люди чистили зуби щітками з волосся борсука, морськими губками. Лише в кінці вісімнадцятого століття у Великобританії з’явився зубний порошок в тому вигляді, в якому він існує сьогодні. Однак і тоді зубний порошок ні абсолютно ідентичний сучасному. Його основним компонентом був простий крейда, до якого додавали анісова, м’ятна і інші масла.

Насправді, зубні порошки з’явилися ще в другому тисячолітті до нашої ери. Їх отримували шляхом подрібнення пемзи, гіпсу, коралів, устричних раковин, панцирів равликів, кісток, яєчної шкаралупи, рогів тварин і навіть залізної іржі. У сімнадцятому столітті порошок виготовляли із солі, сторіччям пізніше на зміну їй прийшов крейда.

В даний час зубний порошок не має такого широкого поширення, хоча багато хто віддає перевагу саме йому. Сучасний порошок складається, як правило, з хімічно осадженої крейди і аромату – освіжаючого кошти. В якості основного інгредієнта може використовуватися також біла глина. Іноді до стандартних компонентів приєднуються деякі добавки, наприклад, харчова сода, хлорид алюмінію та інші.

Порошок або паста – ось в чому питання

Сучасній людині набагато звичніше використовувати зубні пасти, але при цьому порошки також займають свою нішу на ринку засобів догляду за порожниною рота. І все ж людей, що активно користуються ними, трохи. Чому? Головна причина полягає в тому, що раніше в складі порошків був крейда, а це, як відомо, абразивну речовину, здатну пошкодити зубну емаль. Але цей продукт з часом удосконалювався, і сьогодні більшість порошків складаються виключно з корисних компонентів: білої і рожевої глини, вулканічного туфу, деяких мінералів.

Зубний порошок не рекламується так активно, як пасти. В результаті багато покупців просто не знають, що цей продукт зазнав серйозні зміни і вартий уваги тих, хто зацікавлений в білосніжній усмішці, здорових зубах і яснах.

Головна відмінність пасти від порошку полягає в тому, що паста через особливості своєї структури не розпушує зубний камінь, тоді як зубні порошки чудово з цим справляються. Безумовно, це стосується тільки хороших, якісних зубних порошків, що складаються з натуральних компонентів.

Так що ж вибрати? Головним критерієм є особисті переваги. В цілому дія зубних паст і порошків ідентично. Варто враховувати, що порошок не може замінити зубну пасту. І те, і інше засіб по догляду за порожниною рота корисно для зубів і ясен, тому застосування порошку і пасти краще поєднувати.

Більшість стоматологів сходяться на думці, що зубним порошком користуватися можна і навіть потрібно, але не кожен день. Для профілактики зубного каменю і нальоту цілком достатньо одного-двох разів на тиждень.

Правильний догляд за зубами з використанням порошку

1. Щоб зубний порошок був корисний, необхідно правильно підібрати його. Слід враховувати стан ясен, зубів. Бажано отримати з цього питання консультацію фахівця. Зубний порошок буває профілактичним, лікувальним і відбілюючим. Курцям і любителям кави варто звернути особливу увагу на зубний порошок.

2. Вмочати зубну щітку в порошок можна, тому що в упаковці він стане вологим і його властивості зміняться.

3. Перед використанням зубного порошку його потрібно розвести водою, щоб вийшла кашка.

4. Тим, хто використовує цей засіб для догляду за порожниною рота, слід чистити зуби м’якою щіткою.

5. Так само, як і при використанні пасти, порошком потрібно чистити зуби протягом трьох-п’яти хвилин.

6. За один сеанс рекомендується чистити зуби порошком двічі.

7. Після закінчення процедури дуже важливо ретельно прополоскати рот.

8. Після чищення зубів порошком можна використовувати пасту.

9. Чистити зуби порошком потрібно два рази в день: вранці і ввечері.

10. Стоматологи рекомендують застосовувати для чищення зубів порошком електричну щітку.

11. Порошок можна використовувати не тільки для чищення зубів, але і для аплікацій, які допомагають усунути кровоточивість і запалення ясен, зміцнити зубну емаль. Для цього потрібно почистити зуби пастою і нанести на ясна і зуби кашку, приготовлену з води і порошку. Також кашку попередньо можна нанести на шматочок вати, а потім прикласти її до ясен і зубів. Аплікацію потрібно прибрати через десять-п’ятнадцять хвилин, ротову порожнину слід прополоскати. При бажанні після цієї процедури зуби можна знову почистити пастою.

Корисні властивості зубного порошку

Сучасний зубний порошок, виготовлений з натуральних компонентів, не здатний завдати зубам будь-якої шкоди. Головне – користуватися порошком правильно, тоді результат не змусить себе довго чекати. Хороший, якісний зубний порошок має цілу низку корисних властивостей, серед яких:

· Ідеальна полірування зубів;

· Дбайливе очищення від залишків їжі;

· Гарна профілактика залишків їжі;

· Гарна профілактика захворювань ясен (пародонтозу) і зубів (карієсу);

· Зняття запалення і кровоточивості ясен, їх зміцнення;

· Розпушення зубного каменю;

· Чудовий відбілюючий ефект, видалення нальоту від чаю, сигарет, кави;

· Нормалізація кислотно-лужного балансу в роті.

Шкода сучасних зубних порошків – це тільки міф. Користуватися ними можна і потрібно. У поєднанні із зубною пастою порошки дозволяють домогтися приголомшливого ефекту. Білосніжні і здорові зуби подарують вам гарну посмішку і дозволять відвідувати стоматолога рідше.

Зубні аплікаційні порошки, що випускаються нашою компанією, на 100% складаються з натуральних компонентів і відносяться до порошків аюрведического класу.

Основою зубних порошків є біла глина і харчова сода. Крім неї, до складу входять морська сіль і ефірні масла лікарських трав.

Завдяки абсорбційним властивостям білої глини, порошок швидко вбирає в себе токсини і зайві кислоти, сприяючи мінералізації зубної емалі. Унікальні властивості білої глини використовуються і в порошках, призначених для фіксації зубних протезів.

 

Застосування порошку у вигляді аплікацій передбачає нанесення складу на зуби і ясна шляхом м’якого масування їх протягом 10-15 хвилин. Після цього рот ретельно прополоскати теплою водою

Related posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please add some widgets here!